Це сталося! Завантажити програму 1С тепер можна абсолютно безкоштовно

У нас для вас неймовірна новина: ви можете автоматизувати свій невеликий бізнес абсолютно безкоштовно!1С Управління невеликою фірмою. Мікро

Це не жарт: 6 грудня 2016 випущена безкоштовна програма "1С:Управління невеликою фірмою. Мікро" спеціально для підприємців-єдинників 1 і 2 груп. І якщо раніше ви думали - брати чи не брати, то зараз ми говоримо вам - брати і навіть не думати, адже це зручний робочий інструмент і хороший старт в автоматизації основних бізнес-процесів вашої діяльності.

За допомогою "1С:Управління невеликою фірмою. Мікро" ви будете керувати продажами, товарами на складах, стежити за залишками, вести базу ваших постійних і нових клієнтів та багато іншого.
 
У компанії на різних етапах розвитку різні потреби, тому у порівнянні з базовою версією і версією ПРОФ "1С:Упраління невеликою фірмою. Мікро" має деякі обмеження:
  • ведення обліку операцій тільки по одній фірмі в одній інформаційній базі;
  • з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач (в один момент часу);
  • немає можливості розраховувати податки і внески та формувати друковані форми регламентованої звітності, проте реалізований обмін з сервісом здачі електронної звітності 1С:Звіт і для вивантаження доступні два звіти: "Декларація по єдиному податку (для фіз. осіб)" і "Книга доходів і витрат".
 
"1С:Управління невеликою фірмою. Мікро" використовується як типова конфігурація без можливості її доопрацювання, але вам завжди доступні оновлення, програма буде постійно вдосконалюватися завдяки зусиллям розробників.
 

Як отримати "Управління невеликою фірмою. Мікро"

Ми допоможемо вам завантажити та встановити програму 1С на робочий комп'ютер. Залиште ваші дані у формі нижче чи зв'яжіться з менеджером за телефонами (044) 209-93-20, (067) 467-90-05, і вже сьогодні ви будете працювати в 1С. 

*Оскільки програмна ліцензія закріплюється за підприємством, нам потрібно знати ідентифікаційний код Вашого ФОП.