1С:Підприємство для малого бізнесу

Програми 1С для малого бізнесу
 
 
ВІД МАЛОГО БІЗНЕСУ ДО ВЕЛИКОГО:
 
РОЗВИВАЙТЕСЯ ТА СТАВАЙТЕ УСПІШНИМИ!
 
 
Програмні продукти 1С:Підприємство - відмінний вибір для автоматизації підприємств малого бізнесу: легко налаштовуються та забезпечують швидкий старт роботи в програмі. З такою широкою лінійкою продуктів просто підібрати рішення під будь-який вид діяльності та галузь. Перевага програм 1С:Підприємство в тому, що вони «ростуть» разом з Вами та масштабуються під Ваш бізнес.
 
Інформація з програми допоможе Вам ефективно керувати підприємством, оперативно приймати управлінські рішення на підставі актуальних даних. Тримайте руку на пульсі Вашого бізнесу, перебуваючи в будь-якій точці світу: підключайтеся віддалено через Інтернет з ПК або смартфона.
 
оперативный учет отношения с клиентами сотрудники
Керуйте бізнесом Розвивайте відносини Розвивайте співробітників
Ведіть оперативний облік діяльності підприємства, плануйте закупівлі, продажі, виробництво, аналізуйте основні фінансові та економічні показники. Контролюйте бізнес, навіть не перебуваючи у своєму офісі.
Керуйте досвідом Ваших клієнтів та партнерів: зберігайте історію спілкування з ними, вивчайте їх скарги та виявляйте їх потреби, розвивайте лояльність до Вашої компанії. Плануйте маркетингові активності та аналізуйте їх ефективність. Оцінюйте ефективність роботи Ваших співробітників, розвивайте їх потенціал та підвищуйте продуктивність роботи, винагороджуйте за досягнуті результати та мотивуйте на більші досягнення.

 

Програми 1С:Підприємство для малого бізнесу

УНФ Бухгалтерія Управління торгівлею

Управління невеликою фірмою для України. Базова версія

Бухгалтерія 8. Базова версія

Управління торгівлею для України

2 240 грн 2 240 грн 8 400 грн

Безкоштовна програма "Управління невеликою фірмою. Мікро" для фізичних осіб-підприємців

Для підприємців-єдинщиків 1-2 груп вийшла безкоштовна програма "Управління невеликою фірмою. Мікро". "УНФ. Мікро" допоможе вам керувати продажами та товарами на складах, відслідковувати залишки, вести базу ваших постійних та нових клієнтів та багато іншого. Замовляйте безкоштовну програму та починайте роботу вже сьогодні!

 

У Вас інтернет-магазин?

Програми 1С:Підприємство інтегруються з популярними CMS (системами управління контентом) і дозволяють об'єднати в єдину базу всі замовлення, які надходять з сайту, магазину, e-mail розсилки, телефонних дзвінків та інших джерел. З програм 1С:Підприємство на сайт вивантажується список номенклатури, а в програму надходять замовлення з інтернет-магазину. Обмін даними відбувається через певні часові проміжки.
 
 

Які бувають програми 1С:Підприємство

 

Які бувають програми 1СОднією з перших програм 1С:Підприємство була Бухгалтерія 7.7., яка, ставши сьогодні Бухгалтерією 8, вже більше 20 років допомагає бухгалтерам вести бухгалтерський та податковий облік на підприємствах.Що таке програма 1С:Підприємство сьогодні?

 

 

Разом з програмою вам можуть знадобитися наші послуги:

Комплексне обслуговування Розробка функціоналу Хостинг 1С:Підприємство
Весь комплекс послуг на основі абонплати для максимально ефективної роботи програм 1С:Підприємство. Розробка додаткового функціоналу для програм 1С:Підприємство під Ваші потреби, розробка програм "з нуля". Розміщення Вашої інформаційної бази у нас на сервері для швидкого старту з мінімум інвестицій.

Консультація з 1С

 


Малий бізнес — чималий клопіт. Ми розуміємо Ваші турботи та готові їх частину взяти на себе. Зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами (044) 209-93-20, (067) 467-90-05, і він допоможе Вам підібрати оптимальне рішення. 

 

Замовте програму Замовте презентацію


Замовлення програми:
Замовлення презентації:
Поділіться записом у соціальній мережі