1С-допомагалка

Які бувають програми 1С

Однією з перших програм 1С була 1С:Бухгалтерія 7.7., яка, ставши сьогодні 1С:Бухгалтерією 8, вже більше 20 років допомагає бухгалтерам вести бухгалтерський та податковий облік на підприємствах. Ось тому, лиш почувши про програму 1С, підприємці, практично в унісон, повторюють «а, бухоблік!». Однак весь цей час компанії, які впроваджують програми 1С, прислухалися до потреб бізнесу і розвивали рішення для різних галузей і видів діяльності.

Що вигідніше - купити програму 1С чи орендувати її

Сьогодні бізнесу доступна велика кількість програм 1С, здатних автоматизувати різні бізнес-процеси. Основне завдання - зробити правильний вибір програмного забезпечення і знайти відповідь на питання "що вигідніше - купити програму чи взяти її в оренду". У цій статті ми вирішили зібрати всі за та проти того та іншого і розібратися в цій ситуації. 

Новий інтерфейс Таксі: що по іншому

«Таксі» - новий інтерфейс конфігурацій 1С, розроблений з урахуванням сучасних трендів: робота з програмами через браузер, а також з планшетів та смартфонів, простота і юзабіліті, легкість в розумінні того «як це працює». Якщо ви ще не "пересіли" на Таксі, ми проведемо для вас демонстрацію і допоможемо налаштувати новий інтерфейс вашої програми 1С.

Як убезпечити базу даних 1С

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.

Відмінності між версіями 1С 7 та 1С 8

Платформа "1С:Підприємство 8 " - це продукт багаторічного використання платформи версії 7.7 .: накопичені в ході її експлуатації побажання та зауваження користувачів дозволили створити новий програмний продукт, який максимально відповідає потребам сучасного бізнесу. "1С:Підприємство 8" має розширені функціональні можливості.

Сервіси супроводу. 1С:Лекторій

1С:Лекторій - це унікальний сервіс, який дає можливість користувачам програм 1С зустрічатися з методистами " 1С:ІТС Україна " і отримувати необхідну інформацію з "перших вуст". В рамках 1С:Лекторій розглядаються питання змін в законодавстві і те, як ці зміни відображаються у програмах "1С:Підприємство".

Користувачі 1С! Потрібна Ваша допомога!

Нам дуже важлива Ваша думка про роботу програмних продуктів 1С:Підприємство і про те, як вони допомагають Вам справлятися зі щоденними бізнес завданнями та досягати поставлених цілей. Для того, щоб ми могли поліпшити Ваш досвід роботи в програмах 1С, дайте, будь ласка, відповідь на 9 запитань. Натомість ми гарантуємо Вам від нашої компанії 6 безкоштовних годин обслуговування Вашої 1С. 

Сервіси супроводу. 1С:Лінк

1С:Лінк - сервіс для безпечного доступу до інформаційної бази 1С через Інтернет. У будь-який час з будь-якої точки світу (при наявності мережі Інтернет) ви можете підключитися до своєї 1С, щоб перевірити, як ідуть справи в компанії (для директора), щоб закінчити звіт і відправити до податкової (для бухгалтера), щоб перевірити залишки на складі.

Сервіси супроводу. 1С:Коннект

1С-Коннект - сервіс, що дозволяє швидко зв'язатися з потрібним Вам фахівцем і вирішити завдання. 1С-Коннект - це скайп, вайбер, тім в'юер і поштовик в одній програмі. Не потрібно більше з'ясовувати, хто із співробітників, по якому каналу зв'язку і кому саме може відправляти файли або заявку на виконання завдання, немає необхідності пам'ятати номери телефонів для швидкого зв'язку з компанією, що Вас обслуговує.

Як 1С допомагає вести бізнес

Сьогодні на підприємствах роль центральної нервової системи виконує система інформаційна – програма, що містить всі дані про діяльність організації та дозволяє працівникам вирішувати їх щоденні завдання, а власнику бізнесу – керувати підприємством, оперуючи актуальною інформацією. Дл управління бізнесом українські компанії віддають перевагу програмам 1С. Як 1С допомагає вести бізнес?

Сторінки