Інформаційні технології в бізнесі

Маніфест успішного впровадження

Програми для бізнесу покликані допомагати йому збирати дані, організовувати їх та управляти ними; об’єднувати ключові аспекти діяльності – виробництво, управління персоналом, управління відносинами з клієнтами, фінансове управління – в єдину інформаційну систему. Процес створення і впровадження такої системи на основі того чи іншого програмного забезпечення чи їх комбінації може бути тривалим і складним.

5 стереотипів про автоматизацію бізнесу

В бізнесі існує безліч стереотипів та помилкових переконань. В сфері автоматизації бізнесу вони також є і часто стають на заваді росту підприємства, ефективному використанню ресурсів та прозорому обліку діяльності. Ми зібрали основні стереотипи, з якими маємо справу мало не щодня, і спробували їх спростувати. 

Кому потрібен віддалений офіс

Де ви працюєте, коли дійсно хочете отримати результат? Який час вам найкраще підходить для продуктивної роботи? Навряд чи відповідь буде "офіс в розпал робочого дня". Є, звичайно, люди, які, виконуючи завдання, можуть з головою в нього зануритися і відключитися від зовнішнього світу. Але в офісі ми не одні, і є безліч відволікаючих чинників, які ми не можемо контролювати.

5 основных страшилок-заблуждений о переходе в облако

На западе облачные технологии давно стали общепринятыми и являются де-факто стандартом сетевой инфраструктуры. Но это у них, а в Украине еще остались компании, которые опасаются переводить работу в облако, приводя ряд причин, почему это делать не нужно. 

Що таке MRP, ERP, CSRP

В 1990 році Лі Уайлі (Lee Wylie), аналітик консалтингової компанії Gartner, вивчав питання збалансованого управління ресурсами підприємства та, прийшовши до висновку, що відповідь у плануванні, запропонував свою концепцію і термін ERP. Однак повернімося на хвилину в 60-ті, адже те, що сталося в той час, допомогло Уайлі здійснити його відкриття.

«Ми зажмурились і впровадили», або Як вибрати програмне забезпечення для автоматизації бізнесу

В сьогоднішніх бізнес-реаліях ні у кого не виникає сумнівів, що для побудови конкурентного успішного прибуткового бізнесу потрібно йти в ногу з часом і використовувати новітні інформаційні технології. Вони дозволять вам зробити ваш бізнес ефективнішим, побачити його з різних ракурсів, в розрізі за різними показниками.

5 ознак того, що Вашому підприємству потрібна нова ERP система

На вашому підприємстві застаріла версія ERP системи, вона ледве пихтить, виконуючи завдання? Вам потрібно трішки більше часу, щоб витягнути з неї потрібні вам дані? Можливо, не завадило б її обновити, але навіщо замінювати те, що й так працює, так?

Бізнес-процеси: виявлення, опис, оптимізація

В любой организации есть свои бизнес-процессы: у кого-то детально описанные на бумаге, у кого-то озвученные устно; кто-то эффективно ими управляет, а кто-то и не подозревает, что этим всем можно и нужно управлять; есть процессы, от которых нужно отказаться, есть процессы, которые нужно улучшить.

Автоматизоване управління бізнес-процесами підприємства

Использование программного обеспечения для управления предприятием и учета его финансово-хозяйственной деятельности не является чем-то новым, напротив успешный опыт автоматизации многих компаний, казалось бы, должен был развеять все сомнения касательно внедрения информационных систем – конечно, внедрять!