Що таке конфігурація 1С

Конфігурація 1С - це набір алгоритмів та форм, розроблених на платформі 1С. Саме завдяки конфігураціям ми можемо вести облік різних аспектів господарської діяльності. Конфігурацій 1С багато: їх розробляє сама фірма 1С, а також її численні партнери-франчайзі. Конфігурації, розроблені фірмою 1С, називаються типовими. Вони поділяються на базові, професійні та корпоративні. 

До універсальних типових конфігурацій відносяться: 1С Бухгалтерія, Зарплата та управління персоналом, Управління торгівлею, Роздріб, Документообіг. Вони автоматизують окремий аспект діяльності підприємства та вирішують певні бізнес завдання. Є також типові комплексні конфігурації 1С: Управління невеликою фірмою, Управління виробничим підприємством, Комплексна автоматизація. 

Всі конфігурації 1С

Спеціалістам 1С часто доводиться змінювати типові конфігурації, допрацьовувати та адаптувати їх у відповідності до вимог галузі, в якій працює підприємство замовника. Так з'являються галузеві рішення. Для розповсюдження галузевих продуктів необхідно отримати дозвіл фірми 1С та пройти сертифікацію "1С:Сумісно".