Клієнти

 

Тека

Тека - німецька компанія, що виробляє побутову техніку, що вбудовується, обладнання для кухонь та ванних кімнат. Компанія створена в 1924 році і в теперішній час відома більш ніж в сотні країн. 

Рекомендаційний лист

 

Фармагейт

Фармагейт – компанія, що надає консультації, сервіс та оптимальні рішення для галузі, що виготовляє лікарські засоби, імунобіологічні продукти, медичні вироби, біологічно активні речовини, медичне обладнання та інше. 

 

Дельта Медикел

Дельта Медикел - фармацевтична компанія-дистриб'ютор, що спеціалізується на сервісі повного циклу: маркетинг, дистриб'юція, реєстрація, логістика. Сфера діяльності: забезпечення фармацевтичного ринку широким спектром продуктів 

 

ТОВ "Здоровье"

Аптеки ТОВ "Здоровье" пропонують широкий асортимент медикаментів та парафармацевтичної продукції: лікарські засоби, лікарські трави та чаї; лікувальну косметику; дитячі товари та дитяче харчування. Аптеки "Здоровье" гарантують якісну продукцію, прийнятні ціни та уважне обслуговування.  

Рекомендаційний лист

Бізнес кейс по реалізації проекту

 

ТОВ "Вілона Груп"

Вілона Груп - компанія, що займається роздрібною торгівлею. В групі - мережа аптек та продовольчий мінімаркет. Аптеки пропонують широкий асортимент медикаментів та парафармацевтичної продукції.   

 

Студія 1+1

Студія 1+1, чи 1+1 – загальнонаціональний український телевізійний канал, що входить до медіахолдингу «1+1 медіа». Заснований в серпні 1995 року. Спочатку транслювався як двочасовий блок на частоті Першого національного, а з 2004 отримав право на трансляцію до 24 годин на добу.   

 

ЗАТ "Сармат"

ЗАТ Сармат – підприємство харчової промисловості, задіяне у сфері пивоваріння. Підприємство належить ЧАО «Ефес Україна». Сьогодні «Ефес Україна» – один з лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. 

 

Спортмайстер

Спортмайстер – мережа магазинів, що пропонують все для спорту та активного відпочинку - від найпростіших спорттоварів до технологічного спорядження останнього покоління. В асортименті мережі відомі світові спортивні бренди. 

 

 

Коламбія

Коламбія – міжнародна компанія, що займається виробництвом та продажем спортивного одягу та взуття. Коламбія займається розробкою іноваційних технологій для максимального комфорту одягу: технології для зберігання тепла, технології захисту від вологи, від спеки. 

 

СЕТ Україна

Компанія «СЕТ Україна» більш ніж 14 років представляє широкий спектр товарів та послуг у сфері високих технологій. Основним напрямком діяльності ТОВ "СЕТ Україна" є виробництво та реалізація комп'ютерів торгової марки "SET®", продаж комп'ютерної техніки, комплектуючих, презентаційного обладнання. 

 

Український Аграрний Холдинг

Український Аграрний Холдинг спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, озимої пшениці, сої, ярого ячменю, кормових культур, а також на молочному тваринництві. В структуру Українського Аграрного Холдингу входять: ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Рожнівка-агро», ТОВ «Тростянець-агро», ТОВ «Дніпро», Носівське ХПП.

Бізнес-кейс по реалізації проекту

 

 

Агрофірма "Світанок"

Приватне сільськогосподарське підприємство агрофірма "Світанок" спеціалізується на рослинництві - на вирощуванні зернових та технічних культур (озима пшениця, яра пшениця, горох, гібридна кукурудза, цукровий буряк) та тваринництві (свинарство). 

 

Група компаній "ТАК"

Група компаній «ТАК» заснована в 1999 році. Основними напрямками діяльності є: торгівля зерновими, послуги елеватора та постачання споживачам. В 2012 році площа орних земель досягла 11 тис. га., та сформований комплекс молочно-товарного виробництва.  

Рекомендаційний лист

Бізнес кейс по реалізації проекту

 

Фармпланета

Фармацевтична компанія "Фармпланета" входить в ТОП-5 дистрибуторів фармринку України. Компанія надає комплекс послуг по різних напрямках.

 

Магазин одягу Dempy

Dempy

Dempy - мережа магазинів стильного та модного одягу.

 

Купуй своє

"Купуй своє" - мережа магазинів, які продають товари виключно українського виробництва. 

Магазин одягу Лангора

Лангора

Лангора - бренд модного верхнього одягу та аксесуарів від українського виробника. При створенні стильних курток і пальто, теплих шапок і шарфів використовуються тільки натуральні тканини і натхнення українських майстрів.

Бізнес-кейс по реалізації проекту

 

Еліпс

Еліпс - мережа магазинів товарів для творчості та хоббі. При магазинах діють арт-студії, де всі охочі можуть розвивати та реалізовувати свій творчий потенціал. Також компанія пропонує багатий вибір офісних канцтоварів та товарів для школи.

Бізнес-кейс по реалізації проекту

 

ПАН

ПАН - мережа продуктових магазинів: багатий асортимент задовольнить смак найвибагливішого гурмана.

 

ТОВ Тейк Профіт

Мережа продуктових магазинів.

 

СЕБ-Фармація - мережа аптек

СЕБ-Фармація

СЕБ-Фармація - науково-виробниче фармацевтичне підприємство, діяльність якого розвивається в кількох  напрямках:  виробництво фармпрепаратів; імпорт/експорт лікарських засобів; реєстрація лікарських засобів.

 

Медичний центр Академія вашого здоров'я
Академія Вашого здоров'я
«Академія Вашого здоров'я» - це сучасний медичний центр, який надає своїм пацієнтам дійсно якісні та професійні медичні послуги.
 
Клініка вихідного дня
 
Клініка вихідного дня
«Клініка вихідного дня» є медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки: кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія.
 

Achilles Zoo

Achilles Zoo - магазин зоотоварів - пропонує широкий асортимент продукції для домашніх улюбленців від ведучих світових брендів.

 

ФОП Поленок

Мережа зоомагазинів в м.Кам'янське.

 

Аеропорт Львів
Міжнародний аеропорт " Львів " ім.Данила Галицького
Аеропорт "Львів" - найбільший аеропорт Західної України з усіма сучасними технологіями обслуговування пасажирів. На сьогодні маршрутна мережа аеропорту становить 32 напрямки (30 міжнародних, 2 внутрішніх).
 
Київський Метрополітен
Київський метрополітен - символ столиці і одне з найкрасивіших метро світу. Його станції - об'єкти архітектури. Сьогодні київське метро - це 3 лінії загальною довжиною майже 70 кілометрів і 52 діючі станції.
 
Типографія 50 копійок

Типографія «50 Копійок»

Типографія «50 Копійок» - виробничий комплекс з численним парком додрукарського, друкарського та палітурного обладнання. Друкарня також має команду дизайнерів, які розробляють макети поліграфічної продукції на основі наданих матеріалів та вимог.
 
Інтернет магазин біжутерії  Raravis
Raravis
 
Raravis - інтернет магазин стильної унікальної біжутерії: сережок, кілець, браслетів, підвісок, ланцюжків. raravis.com.ua
 
Педерсен енд Партнерс
Педерсен енд Партнерс - провідна світова компанія з підбору ТОП менеджменту. Компанія, заснована в 2001 році, сьогодні відкрила представництва в 52 країнах світу.
 

Бірвіль

Бірвіль - чернігівська міні-броварня, заснована в 2013 році. Бірвіль пропонує шанувальникам пива близько 30 сортів цього напою та активно розвиває власну роздрібну мережу пивних магазинів у Чернігові та Києві.  

 

Бойден

Бойден Україна

Бойден - міжнародна хедхантингова компанія, яка займається пошуком ТОП персоналу. З 2016 року представництво Бойден працює і в Україні.

Ардіс

Ардіс ШОП

Ардіс ШОП - фірмовий магазин, що реалізує велосипеди Ардіс та супутні товари і аксесуари. 

 

Віваріо
Віваріо
 
Типографія "Віваріо" пропонує своїм клієнтам послуги якісної поліграфії: цифровий, шовкотрафаретний, широкоформатний, офсетний друк, тиснення, конгрев, проклейка, ламінація, висічка.
 
Грінвуд Лайф Іншуранс
Грінвуд Лайф Іншуранс
 
ПАТ «СК «Greenwood Life Insurance» працює на українському ринку страхування життя з 2007 року, є частиною фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC (США).
 
ТАТ Центр
ТАТ Центр
 
Бюро перекладів ТAT Center надає якісні послуги професійного письмового та усного перекладу більш ніж 40 мовами світу, а також послуги перекладачів для лінгвістичного супроводу офіційних та освітніх заходів. 
 
АІМ

Агентство Індустріального Маркетингу

Агентство Індустріального Маркетингу - постачальник галузевої аналітики для компаній, що працюють на будівельному ринку, на ринку світлопрозорих конструкцій, енергоефективності тощо. 

Промальп лого

Промальп Груп

Промальп Груп надає послуги промислового альпінізму (висотних робіт) - від проектування до монтажа та обслуговування об'єктів на висоті. 

ПП Роман

ПП РОМАН

Приватне підприємство "Роман" спеціалізується на виготовленні різноманітних дерев'яних виробів - вікон, дверей, підлоги, меблів для кухні, спальні, садових меблів. 

Клініка Мед-Б'юті

Клініка "Мед-Б'юті"

Клініка "Мед-Б'юті" - багатопрофільна клініка, яка надає високоякісні медичні послуги за 3 напрямками: косметологія, стомаологія, челюсно-лицева хірургія.  

Клініка Амеда

Сімейна клініка "Амеда"

Сімейна клініка "Амеда" - мережа багатопрофільних медичних центрів в м.Київ з європейськими стандартами лікування.  

Greengy

Greengy - українська компанія-виробник енеогетичних батончиків з горіхами та сухофруктами. У виробництві продукції використовуються лише натуральні інгредієнти.

Поділіться записом у соціальній мережі