Наші розробки

ІнтелТех здійснює автоматизацію підприємства на базі програм 1С, адаптує та оптимізує їх під потреби Вашого бізнесу, а також розробляє програми на замовлення.

В портфелі програм 1С є власні розробки нашої команди, які відмінно доповнять/розширять функціонал вашої інформаційної системи 1С:  

ОБЛІК В РОСЛИННИЦТВІ

Програма розроблена для ведення обліку виробництва та реалізації продукції рослинництва з урахуванням специфіки галузі.

 

ОБЛІК В ТВАРИННИЦТВІ

Програма розроблена для управління діяльністю в галузі тваринництва та автоматизації бізнес-процесів цього напрямку: облік біологічних активів, облік виробництва та реалізації продукції тваринництва, розрахунок собівартості продукції.

 

ОБЛІК ДІЯЛЬНОСТІ ЕЛЕВАТОРА

Програма розроблена для ведення обліку та оформлення операцій з зерном та продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах. 

 

ОБЛІК ЗЕМЛІ

Програма «Облік землі» розроблена командою ІнтелТех для ефективного управління земельним банком сільськогосподарських підприємств.

 

МОДУЛЬ ДО 1С:БУХГАЛТЕРІЯ 8: ПЛАНУВАННЯ ПЛАТЕЖІВ

Програма автоматизує всі рутинні операції з керування коштами та проведення платежів за лічені хвилини.

 

ДОДАТОК ДО ПРОГРАМ 1С ДЛЯ АПТЕК 

Додаток до програм 1С для автоматизації аптек та аптечних мереж дозволяє автоматично формувати та завантажувати прайс-лист на сайти-довідники медичних і фармацевтичних товарів: tabletki.ua, meddovidka.ua, medbrowse.com.ua.

 

ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТУ ДОСТАВКИ В 1С

Модуля дозволяє розраховувати оптимальний маршрут для кур'єра по декількох точках доставки на Google Maps, розраховувати планову відстань та час на маршруті та відображати маршрут графічним способом. 
 
Замовте програму Замовте презентацію


Замовлення програми:
Замовлення презентації:
Поділіться записом у соціальній мережі