Подарунки при покупці 1С

Програми 1С для бізнесу
 
Ви вирішили перевести свою компанію на якісно новий - автоматизований - рівень ведення бізнесу і зупинили свій вибір на програмах 1С ? Чудова новина! Тим більше, що ми приготували для Вас багато корисних інструментів і сервісів, які стануть в нагоді при роботі з програмою. І все це абсолютно безкоштовно!
 
 3 місяці безкоштовного обслуговування 
 
Що це означає? Програма служить інструментом для управління бізнесом, і ми допоможемо Вам освоїти його, щоб використовувати на благо Вашої компанії.
 
При покупці програмного продукту 1С Ви гарантовано отримуєте 3 місяці безкоштовного інформаційно-технологічного супроводу. Пакет послуг і сервісів включає:
  • лінію консультацій;
  • сервіс технічної та консультаційної підтримки "1С-Коннект";
  • доступ до інформаційної системи "1С:ІТС" (методичні матеріали, база нормативних документів, бухгалтерський облік);
  • відвідування семінарів / вебінарів «1С:Лекторій» - регулярні зустрічі методистів 1С з користувачами для роз'яснення, як зміни в законодавстві відображаються в програмах 1С.
А також:

 

Ваша економія: 1500 грн

 
 
 6 годин у подарунок 
 
Ми встановимо та налаштуємо Вам програму 1С, підключимо необхідне обладнання, а також проведемо первинне навчання користувачів. Для цього у Вас є 6 подарункових годин роботи наших фахівців.
 
Ваша економія: 2340 грн
 Обмін даними 
 
При покупці програм 1С:Бухгалтерія 8 для України, 1C:Бухгалтерія 8 для України на 5 користувачів, 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України, 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України Ви отримуєте у подарунок "Обмін даними" між «1С:Підприємство» і системами «Клієнт банк».
 
Ваша економія: 1560 грн

 

 

 Апгрейд зі знижкою Знижка 50%

Працюєте в 7.7 версії 1С, але плануєте апгрейд до версії 8? Ваш бізнес виріс і потребує більш функціонального продукту 1С? Легко! Отримайте необхідну Вам програму зі знижкою до 50 %! Вкажіть реєстраційний номер продукту, який Ви зараз використовуєте, і ми порахуємо суму Вашої економії .
 
Ваша економія: до 50% вартості програми
 
 
 
 Автоматичне планування платежів 
 
Незамінний інструмент для бухгалтерів - додаток для автоматичного планування і проведення платежів. Додаток автоматизує всі рутинні операції, а Ви будете ефективно управляти грошовими коштами і проводити потрібні платежі за лічені хвилини 
 
Ваша економія: 360 грн
 Інтеграція 1С з сайтом Prom.ua 
 
Маєте сайт на prom.ua? Програми 1С дають можливість автоматизувати роботу з каталогом товарів і послуг та із замовленнями покупців:
- вивантаження даних про товари та послуги із 1С в кабінет та на сайт;
- вивантаження даних про замовлення із кабінету в 1С 
 
Ваша економія: 1950 грн

 

 

 Хостинг 1С Хостинг 1С

Якщо Ви поки що не маєте серверного обладнання і Вам ніде розмістити базу 1С, ми з радістю надамо їй місце на нашому сервері - на перший місяць абсолютно безкоштовно. Хостинг 1С у нас забезпечить Вам:
  • цілодобовий доступ до 1С через браузер або тонкий клієнт;
  • доступ до програми з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет;
  • щоденне резервне копіювання;
  • захист даних від можливого несанкціонованого втручання.

 

Ваша економія: 400 грн
 
 

Ми будемо раді допомогти Вам підібрати програму 1С для бізнесу. Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами 

 

(044) 209-93-20, (067) 467-90-05, по e-mail inteltech@inteltech.kiev.ua чи залиште повідомлення в чаті на сайті.